Gallic acid, anhydrous (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 149-91-7 |
| Katalogové číslo: | GK7318,100g |
| Sumární vzorec: | C7H6O5 |
| Molární hmotnost: | 170.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-749-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Gallic acid, anhydrous, ACS grade (1 x 500 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK3445,500g
cena bez DPH
6 154,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallic acid, anhydrous, ACS grade (1 x 100 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK3445,100g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallic acid, anhydrous (1 x 1 kg)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,1kg
cena bez DPH
7 773,55 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallic acid, anhydrous (1 x 500 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,500g
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallic acid, anhydrous (1 x 250 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,250g
cena bez DPH
3 079,34 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallic acid, anhydrous (1 x 25 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,25g
cena bez DPH
679,34 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

