8-Hydroxyquinoline (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 148-24-3 |
| Katalogové číslo: | GA0472,500g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C9H7NO |
| Molární hmotnost: | 145.16 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-711-1 |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
8-Hydroxyquinoline (1 x 1 kg)
- CAS: 148-24-3
- Kat. č.: GA0472,1kg
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
8-Hydroxyquinoline (1 x 250 g)
- CAS: 148-24-3
- Kat. č.: GA0472,250g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
8-Hydroxyquinoline (1 x 100 g)
- CAS: 148-24-3
- Kat. č.: GA0472,100g
cena bez DPH
938,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
8-Hydroxyquinoline (1 x 25 g)
- CAS: 148-24-3
- Kat. č.: GA0472,25g
cena bez DPH
605,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

