Fluphenazine hydrochloride (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 146-56-5 |
| Katalogové číslo: | GP2994,1g |
| Sumární vzorec: | C22H26F3N3OS · 2HCl |
| Molární hmotnost: | 510.44 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-674-1 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
