2-Thiouracil (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 141-90-2 |
| Katalogové číslo: | GK3183,250g |
| Sumární vzorec: | C4H4N2OS |
| Molární hmotnost: | 128.15 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-508-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2-Thiouracil (1 x 100 g)
- CAS: 141-90-2
- Kat. č.: GK3183,100g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
2-Thiouracil (1 x 25 g)
- CAS: 141-90-2
- Kat. č.: GK3183,25g
cena bez DPH
1 124,79 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

