Copper tetramethylheptanedionate, 99.9% (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14040-05-2 |
| Katalogové číslo: | GX0341,10g |
| Sumární vzorec: | Cu(C11H19O2)2 |
| Molární hmotnost: | 430.09 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
