Iron(III) acetylacetonate (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14024-18-1 |
| Katalogové číslo: | GK1880,250g |
| Sumární vzorec: | C15H21FeO6 |
| Molární hmotnost: | 353.17 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 237-853-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Iron(III) acetylacetonate (1 x 500 g)
- CAS: 14024-18-1
- Kat. č.: GK1880,500g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(III) acetylacetonate (1 x 100 g)
- CAS: 14024-18-1
- Kat. č.: GK1880,100g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

