Fmoc-N-Me-Ile-OH (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 138775-22-1 |
| Katalogové číslo: | GM4616,1g |
| Sumární vzorec: | C22H25NO4 |
| Molární hmotnost: | 367.44 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fmoc-N-Me-Ile-OH (1 x 5 g)
- CAS: 138775-22-1
- Kat. č.: GM4616,5g
cena bez DPH
8 095,04 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

