Europium chloride hydrate, 99.9% (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13759-92-7 |
| Katalogové číslo: | GX3876,25g |
| Sumární vzorec: | EuCl3 . x H2O |
| Molární hmotnost: | 258.32 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Europium chloride hydrate, 99.999% (1 x 25 g)
- CAS: 13759-92-7
- Kat. č.: GX2404,25g
cena bez DPH
28 090,91 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium chloride hydrate, 99.999% (1 x 5 g)
- CAS: 13759-92-7
- Kat. č.: GX2404,5g
cena bez DPH
10 099,17 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium chloride hydrate, 99.9% (1 x 5 g)
- CAS: 13759-92-7
- Kat. č.: GX3876,5g
cena bez DPH
8 235,54 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

