2,6-Dimethyl-4-hydroxypyridine (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13603-44-6 |
| Katalogové číslo: | GK9060,5g |
| Sumární vzorec: | C7H9NO |
| Molární hmotnost: | 123.16 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
2,6-Dimethyl-4-hydroxypyridine (1 x 1 g)
- CAS: 13603-44-6
- Kat. č.: GK9060,1g
cena bez DPH
1 453,72 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

