4-Hexylresorcinol (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 136-77-6 |
| Katalogové číslo: | GK9325,100g |
| Sumární vzorec: | C12H18O2 |
| Molární hmotnost: | 194.27 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-257-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
4-Hexylresorcinol (1 x 250 g)
- CAS: 136-77-6
- Kat. č.: GK9325,250g
cena bez DPH
10 571,90 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Hexylresorcinol (1 x 25 g)
- CAS: 136-77-6
- Kat. č.: GK9325,25g
cena bez DPH
1 709,09 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

