Indium(III) iodide, 99.99% (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13510-35-5 |
| Katalogové číslo: | GX7018,25g |
| Sumární vzorec: | InI3 |
| Molární hmotnost: | 495.52 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13510-35-5 |
| Katalogové číslo: | GX7018,25g |
| Sumární vzorec: | InI3 |
| Molární hmotnost: | 495.52 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |