Gold(III) iodide, 99.95% (metals basis) (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13453-24-2 |
| Katalogové číslo: | GX2564,1g |
| Sumární vzorec: | AuI3 |
| Molární hmotnost: | 577.68 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
