Gold(III) chloride anhydrous, 99.99% (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13453-07-1 |
| Katalogové číslo: | GX8162,5g |
| Sumární vzorec: | AuCl3 |
| Molární hmotnost: | 303.33 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3260 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Gold(III) chloride anhydrous, 99.99% (1 x 1 g)
- CAS: 13453-07-1
- Kat. č.: GX8162,1g
cena bez DPH
18 250,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

