Gadolinium(III) chloride hexahydrate, 99.9% (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13450-84-5 |
| Katalogové číslo: | GX3860,100g |
| Sumární vzorec: | GdCl3 · 6H2O |
| Molární hmotnost: | 263.61 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 233-386-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Gadolinium(III) chloride hexahydrate, 99.9% (1 x 250 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX3860,250g
cena bez DPH
19 855,37 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gadolinium(III) chloride hexahydrate, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX3860,25g
cena bez DPH
4 680,17 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gadolinium chloride hydrate, 99.999% (1 x 100 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX5115,100g
cena bez DPH
29 919,01 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gadolinium chloride hydrate, 99.999% (1 x 25 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX5115,25g
cena bez DPH
13 142,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gadolinium chloride hydrate, 99.999% (1 x 5 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX5115,5g
cena bez DPH
5 517,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gadolinium chloride hydrate, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX0630,100g
cena bez DPH
20 156,20 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gadolinium chloride hydrate, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX0630,25g
cena bez DPH
8 642,15 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

