4-Chlorobenzophenone (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 134-85-0 |
| Katalogové číslo: | GK2625,5g |
| Sumární vzorec: | C13H9ClO |
| Molární hmotnost: | 216.67 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-160-7 |
| ADR: | not hazardous |
