Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1317-61-9 |
| Katalogové číslo: | GX6555,25g |
| Sumární vzorec: | Fe3O4 |
| Molární hmotnost: | 231.53 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 215-277-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 1 kg)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX6555,1kg
cena bez DPH
45 850,41 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 250 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX6555,250g
cena bez DPH
29 726,45 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 100 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX6555,100g
cena bez DPH
15 798,35 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(II, III) oxide, 99.5% (1 x 500 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX9050,500g
cena bez DPH
15 676,03 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(II, III) oxide, 99.5% (1 x 100 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX9050,100g
cena bez DPH
6 042,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(II, III) oxide, 97% (1 x 1 kg)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX0576,1kg
cena bez DPH
5 289,26 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Iron(II, III) oxide, 97% (1 x 250 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX0576,250g
cena bez DPH
1 926,45 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

