Indium oxide-Nano Powder, 99.99% (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1312-43-2 |
| Katalogové číslo: | GX9666,10g |
| Sumární vzorec: | In2O3 |
| Molární hmotnost: | 277.64 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Indium oxide, 99.999% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8152,25g
cena bez DPH
15 732,23 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indium oxide, 99.999% (1 x 10 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8152,10g
cena bez DPH
8 792,56 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indium oxide, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX7726,100g
cena bez DPH
23 742,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indium oxide, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX7726,25g
cena bez DPH
9 177,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indium oxide, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8681,100g
cena bez DPH
20 695,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indium oxide, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8681,25g
cena bez DPH
8 109,09 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Indium oxide-Nano Powder, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX9666,25g
cena bez DPH
33 583,47 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

