Fmoc-L-Val-OSu (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 130878-68-1 |
| Katalogové číslo: | GM2337,5g |
| Sumární vzorec: | C24H24N2O6 |
| Molární hmotnost: | 436.46 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Fmoc-L-Val-OSu (1 x 25 g)
- CAS: 130878-68-1
- Kat. č.: GM2337,25g
cena bez DPH
5 376,86 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

