Europium oxide, 99.99+% (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1308-96-9 |
| Katalogové číslo: | GX9376,100g |
| Sumární vzorec: | Eu2O3 |
| Molární hmotnost: | 351.92 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Europium oxide, 99.999+% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX7218,25g
cena bez DPH
36 476,86 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.999+% (1 x 5 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX7218,5g
cena bez DPH
13 602,48 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.999+% (1 x 1 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX7218,1g
cena bez DPH
5 671,07 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.99+% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX9376,25g
cena bez DPH
21 452,07 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.99+% (1 x 5 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX9376,5g
cena bez DPH
7 800,83 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.99+% (1 x 1 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX9376,1g
cena bez DPH
3 685,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX2616,25g
cena bez DPH
19 010,74 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Europium oxide, 99.9% (1 x 5 g)
- CAS: 1308-96-9
- Kat. č.: GX2616,5g
cena bez DPH
6 512,40 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

