Dysprosium oxide, 99.99% (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1308-87-8 |
| Katalogové číslo: | GX8951,100g |
| Sumární vzorec: | Dy2O3 |
| Molární hmotnost: | 373 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Dysprosium oxide, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX8951,25g
cena bez DPH
8 876,86 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dysprosium oxide, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3451,100g
cena bez DPH
14 285,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dysprosium oxide, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3451,25g
cena bez DPH
5 362,81 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dysprosium oxide-Nano Powder, 99.9% (1 x 50 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3037,50g
cena bez DPH
18 783,47 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dysprosium oxide-Nano Powder, 99.9% (1 x 10 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3037,10g
cena bez DPH
6 736,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

