Bismuth oxide, 99.9995% (1 x 10 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1304-79-3 |
| Katalogové číslo: | GX1608,10g |
| Sumární vzorec: | Bi2O3 |
| Molární hmotnost: | 465.96 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 10 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1304-79-3 |
| Katalogové číslo: | GX1608,10g |
| Sumární vzorec: | Bi2O3 |
| Molární hmotnost: | 465.96 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |