Barium oxide, 99.5% (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1304-28-5 |
| Katalogové číslo: | GX2723,50g |
| Sumární vzorec: | BaO |
| Molární hmotnost: | 153.33 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 1884 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Barium oxide, 99.5% (1 x 10 g)
- CAS: 1304-28-5
- Kat. č.: GX2723,10g
cena bez DPH
8 186,78 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

