8-Aminonaphthalene-1,6-disulfonic acid (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 129-91-9 |
| Katalogové číslo: | GK7810,100g |
| Sumární vzorec: | C10H9NO6S2 |
| Molární hmotnost: | 303.31 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-969-2 |
| UN-no: | 3261 |
| ADR: | true |
