Griseofulvin (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 126-07-8 |
| Katalogové číslo: | GA6599,50g |
| Sumární vzorec: | C17H17ClO6 |
| Molární hmotnost: | 352.77 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 204-767-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Griseofulvin (1 x 25 g)
- CAS: 126-07-8
- Kat. č.: GA6599,25g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Griseofulvin (1 x 5 g)
- CAS: 126-07-8
- Kat. č.: GA6599,5g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

