Cetyldimethylethylammonium bromide (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 124-03-8 |
| Katalogové číslo: | GK0601,100g |
| Sumární vzorec: | CH3(CH2)15N(CH3)2(CH2CH3)Br |
| Molární hmotnost: | 378.49 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 204-672-8 |
| ADR: | not hazardous |
