Isoamyl acetate (1 x 100 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 123-92-2 |
| Katalogové číslo: | GK2830,100ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C7H14O2 |
| Molární hmotnost: | 130.19 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-662-3 |
| Obalová skupina: | III |
| UN-no: | 1104 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Isoamyl acetate (1 x 500 ml)
- CAS: 123-92-2
- Kat. č.: GK2830,500ml
cena bez DPH
1 604,13 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

