Barium hydroxide octahydrate, 98% (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12230-71-6 |
| Katalogové číslo: | GX1455,500g |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | Ba(OH)2 · 8H2O |
| Molární hmotnost: | 315.48 |
| Skladování: | +20°C |
| Obalová skupina: | II |
| UN-no: | 3262 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Barium hydroxide octahydrate, 98% (1 x 1 kg)
- CAS: 12230-71-6
- Kat. č.: GX1455,1kg
cena bez DPH
3 566,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Barium hydroxide octahydrate, 98% (1 x 100 g)
- CAS: 12230-71-6
- Kat. č.: GX1455,100g
cena bez DPH
669,42 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

