Dysprosium sulfide, 99.9% (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12133-10-7 |
| Katalogové číslo: | GX5087,5g |
| Sumární vzorec: | Dy2S3 |
| Molární hmotnost: | 421.18 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
Dysprosium sulfide, 99.9% (1 x 1 g)
- CAS: 12133-10-7
- Kat. č.: GX5087,1g
cena bez DPH
4 904,13 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

