Ammonium chloride-ammonium hydroxide buffer solution, 5% in water (1 x 500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12125-02-9, 1336-21-6 |
| Katalogové číslo: | GB7832,500ml |
| Sumární vzorec: | - |
| Molární hmotnost: | - |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ammonium chloride-ammonium hydroxide buffer solution, 5% in water (1 x 2500 ml)
- CAS: 12125-02-9, 1336-21-6
- Kat. č.: GB7832,2500ml
cena bez DPH
4 315,70 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium chloride-ammonium hydroxide buffer solution, 5% in water (1 x 1 l)
- CAS: 12125-02-9, 1336-21-6
- Kat. č.: GB7832,1l
cena bez DPH
2 157,85 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

