Dichloro (cycloocta-1,5-dienyl) palladium(II); 99.95% (metals basis) (1 x 2 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 2 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12107-56-1 |
| Katalogové číslo: | GX0614,2g |
| Sumární vzorec: | Pd(C8H12)Cl2 |
| Molární hmotnost: | 285.49 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
Dichloro (cycloocta-1,5-dienyl) palladium(II); 99.95% (metals basis) (1 x 10 g)
- CAS: 12107-56-1
- Kat. č.: GX0614,10g
cena bez DPH
25 876,86 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

