Hafnium carbide, 99+% (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12069-85-1 |
| Katalogové číslo: | GX4386,100g |
| Sumární vzorec: | HfC |
| Molární hmotnost: | 190.54 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
Hafnium carbide, 99+% (1 x 25 g)
- CAS: 12069-85-1
- Kat. č.: GX4386,25g
cena bez DPH
11 160,33 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

