Hafnium oxide, 99+% (contains max. 0.5% Zr) (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12055-23-1 |
| Katalogové číslo: | GX2511,50g |
| Sumární vzorec: | HfO2 |
| Molární hmotnost: | 210.49 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Hafnium oxide, 99+% (contains max. 4.5% Zr) (1 x 250 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX4340,250g
cena bez DPH
12 386,78 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99+% (contains max. 4.5% Zr) (1 x 100 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX4340,100g
cena bez DPH
7 118,18 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99+% (contains max. 0.5% Zr) (1 x 250 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX2511,250g
cena bez DPH
73 142,98 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99.95% (1 x 25 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX2093,25g
cena bez DPH
14 285,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99.95% (1 x 5 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX2093,5g
cena bez DPH
6 581,82 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99.9% (1 x 50 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX7878,50g
cena bez DPH
20 082,64 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99.9% (1 x 50 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX8601,50g
cena bez DPH
15 962,81 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99.9% (1 x 10 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX7878,10g
cena bez DPH
7 958,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hafnium oxide, 99.9% (1 x 10 g)
- CAS: 12055-23-1
- Kat. č.: GX8601,10g
cena bez DPH
6 581,82 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

