Ammonium pentaborate octahydrate (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12046-03-6 |
| Katalogové číslo: | GK3205,100g |
| Sumární vzorec: | (NH4)2B10O16 · 8H2O |
| Molární hmotnost: | 544.29 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 234-521-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ammonium pentaborate octahydrate (1 x 1 kg)
- CAS: 12046-03-6
- Kat. č.: GK3205,1kg
cena bez DPH
4 858,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium pentaborate octahydrate (1 x 500 g)
- CAS: 12046-03-6
- Kat. č.: GK3205,500g
cena bez DPH
2 749,59 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Ammonium pentaborate octahydrate (1 x 250 g)
- CAS: 12046-03-6
- Kat. č.: GK3205,250g
cena bez DPH
1 555,37 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

