Gallium(III) oxide, 99.99% (1 x 50 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 50 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12024-21-4 |
| Katalogové číslo: | GX4498,50g |
| Sumární vzorec: | Ga2O3 |
| Molární hmotnost: | 187.44 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternativní produkty
Gallium(III) oxide, 99.995+% (1 x 100 g)
- CAS: 12024-21-4
- Kat. č.: GX5811,100g
cena bez DPH
32 585,12 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallium(III) oxide, 99.995+% (1 x 25 g)
- CAS: 12024-21-4
- Kat. č.: GX5811,25g
cena bez DPH
12 075,21 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallium(III) oxide, 99.995+% (1 x 10 g)
- CAS: 12024-21-4
- Kat. č.: GX5811,10g
cena bez DPH
7 044,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Gallium(III) oxide, 99.99% (1 x 10 g)
- CAS: 12024-21-4
- Kat. č.: GX4498,10g
cena bez DPH
6 512,40 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

