Benzyl benzoate (1 x 500 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 120-51-4 |
| Katalogové číslo: | GK8148,500ml |
| Nebezpečnost: |
|
| Sumární vzorec: | C14H12O2 |
| Molární hmotnost: | 212.25 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-402-9 |
| UN-no: | 3082 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Benzyl benzoate, BP, Ph. Eur. grade (1 x 1 l)
- CAS: 120-51-4
- Kat. č.: GK6722,1l
cena bez DPH
3 236,36 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyl benzoate, BP, Ph. Eur. grade (1 x 250 ml)
- CAS: 120-51-4
- Kat. č.: GK6722,250ml
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyl benzoate (1 x 5 l)
- CAS: 120-51-4
- Kat. č.: GK8148,5l
cena bez DPH
4 529,75 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyl benzoate (1 x 1 l)
- CAS: 120-51-4
- Kat. č.: GK8148,1l
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyl benzoate (1 x 100 ml)
- CAS: 120-51-4
- Kat. č.: GK8148,100ml
cena bez DPH
497,52 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

