Anthracene, 99% (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 120-12-7 |
| Katalogové číslo: | GK6811,25g |
| Sumární vzorec: | C14H10 |
| Molární hmotnost: | 178.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-371-1 |
| UN-no: | 3077 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Anthracene, 99% (1 x 500 g)
- CAS: 120-12-7
- Kat. č.: GK6811,500g
cena bez DPH
6 792,56 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Anthracene, 99% (1 x 250 g)
- CAS: 120-12-7
- Kat. č.: GK6811,250g
cena bez DPH
4 046,28 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Anthracene, 99% (1 x 100 g)
- CAS: 120-12-7
- Kat. č.: GK6811,100g
cena bez DPH
1 940,50 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

