Benzoin (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 119-53-9 |
| Katalogové číslo: | GK1108,100g |
| Sumární vzorec: | C14H12O2 |
| Molární hmotnost: | 212.25 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-331-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Benzoin (1 x 500 g)
- CAS: 119-53-9
- Kat. č.: GK1108,500g
cena bez DPH
1 295,87 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

