Benzyl salicylate (1 x 500 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 500 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 118-58-1 |
| Katalogové číslo: | GK7651,500g |
| Sumární vzorec: | C14H12O3 |
| Molární hmotnost: | 228.25 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-262-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Benzyl salicylate (1 x 1 kg)
- CAS: 118-58-1
- Kat. č.: GK7651,1kg
cena bez DPH
1 916,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Benzyl salicylate (1 x 100 g)
- CAS: 118-58-1
- Kat. č.: GK7651,100g
cena bez DPH
644,63 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

