2,3-Dichloro-1,4-naphthoquinone (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 117-80-6 |
| Katalogové číslo: | GK4311,5g |
| Sumární vzorec: | C10H4Cl2O2 |
| Molární hmotnost: | 227.05 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 204-210-5 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
