Dodecyl a-D-maltopyranoside (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 116183-64-3 |
| Katalogové číslo: | GC5636,1g |
| Sumární vzorec: | C24H46O11 |
| Molární hmotnost: | 510.6 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Dodecyl a-D-maltopyranoside (1 x 25 g)
- CAS: 116183-64-3
- Kat. č.: GC5636,25g
cena bez DPH
76 155,37 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Dodecyl a-D-maltopyranoside (1 x 5 g)
- CAS: 116183-64-3
- Kat. č.: GC5636,5g
cena bez DPH
20 198,35 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

