Carbobenzyloxy-L-valine (1 x 5 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 5 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1149-26-4 |
| Katalogové číslo: | GM0472,5g |
| Sumární vzorec: | C13H17NO4 |
| Molární hmotnost: | 251.28 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 214-562-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Carbobenzyloxy-L-valine (1 x 25 g)
- CAS: 1149-26-4
- Kat. č.: GM0472,25g
cena bez DPH
3 888,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

