Dithranol (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1143-38-0 |
| Katalogové číslo: | GC2421,25g |
| Sumární vzorec: | C14H10O3 |
| Molární hmotnost: | 226.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 214-538-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Dithranol (1 x 10 g)
- CAS: 1143-38-0
- Kat. č.: GC2421,10g
cena bez DPH
2 588,43 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

