Cabozantinib malate (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1140909-48-3 |
| Katalogové číslo: | GP4726,1g |
| Sumární vzorec: | C32H30FN3O10 |
| Molární hmotnost: | 635.59 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Cabozantinib malate (1 x 500 mg)
- CAS: 1140909-48-3
- Kat. č.: GP4726,500mg
cena bez DPH
32 476,03 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Cabozantinib malate (1 x 100 mg)
- CAS: 1140909-48-3
- Kat. č.: GP4726,100mg
cena bez DPH
8 568,60 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

