CAPS (1 x 250 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 250 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1135-40-6 |
| Katalogové číslo: | GB0318,250g |
| Sumární vzorec: | C9H19NO3S |
| Molární hmotnost: | 221.32 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 214-492-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
CAPS (1 x 1 kg)
- CAS: 1135-40-6
- Kat. č.: GB0318,1kg
cena bez DPH
9 714,05 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
CAPS (1 x 500 g)
- CAS: 1135-40-6
- Kat. č.: GB0318,500g
cena bez DPH
5 828,93 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
CAPS (1 x 100 g)
- CAS: 1135-40-6
- Kat. č.: GB0318,100g
cena bez DPH
1 614,88 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
CAPS (1 x 25 g)
- CAS: 1135-40-6
- Kat. č.: GB0318,25g
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

