4-Dimethylaminopyridine (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1122-58-3 |
| Katalogové číslo: | GE4595,100g |
| Sumární vzorec: | C7H10N2 |
| Molární hmotnost: | 122.17 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 214-353-5 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
4-Dimethylaminopyridine (1 x 500 g)
- CAS: 1122-58-3
- Kat. č.: GE4595,500g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Dimethylaminopyridine (1 x 250 g)
- CAS: 1122-58-3
- Kat. č.: GE4595,250g
cena bez DPH
2 819,83 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Dimethylaminopyridine (1 x 25 g)
- CAS: 1122-58-3
- Kat. č.: GE4595,25g
cena bez DPH
816,53 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
4-Dimethylaminopyridine (1 x 5 g)
- CAS: 1122-58-3
- Kat. č.: GE4595,5g
cena bez DPH
528,93 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

