Hexadecyltrimethylammonium chloride (1 x 25 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 112-02-7 |
| Katalogové číslo: | GE9991,25g |
| Sumární vzorec: | C19H42ClN |
| Molární hmotnost: | 320 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-928-6 |
| UN-no: | 3077 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
Hexadecyltrimethylammonium chloride (1 x 100 g)
- CAS: 112-02-7
- Kat. č.: GE9991,100g
cena bez DPH
5 180,99 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství
Hexadecyltrimethylammonium chloride (1 x 10 g)
- CAS: 112-02-7
- Kat. č.: GE9991,10g
cena bez DPH
1 138,84 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

