Diethylene glycol monoethyl ether, 99% (1 x 100 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 111-90-0 |
| Katalogové číslo: | GK5457,100g |
| Sumární vzorec: | C6H14O3 |
| Molární hmotnost: | 134.18 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-919-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Diethylene glycol monoethyl ether, 99% (1 x 25 g)
- CAS: 111-90-0
- Kat. č.: GK5457,25g
cena bez DPH
458,68 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

