Ethyl oleate (1 x 100 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 100 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 111-62-6 |
| Katalogové číslo: | GK7670,100ml |
| Sumární vzorec: | C20H38O2 |
| Molární hmotnost: | 310.53 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-889-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternativní produkty
Ethyl oleate (1 x 1 l)
- CAS: 111-62-6
- Kat. č.: GK7670,1l
cena bez DPH
3 397,52 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

