Insulin Human, recombinant (1 x 1 g)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 1 g |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 11061-68-0 |
| Katalogové číslo: | GE1021,1g |
| Sumární vzorec: | C257H383N65O77S6 |
| Molární hmotnost: | 5807.57 |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 234-279-7 |
| ADR: | not hazardous |
