2-Ethoxyethanol (1 x 25 ml)
| Výrobce: |
![]() |
|---|---|
| Množství: | 25 ml |
| Počet ks v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 110-80-5 |
| Katalogové číslo: | GX2445,25ml |
| Sumární vzorec: | C4H9O2 |
| Molární hmotnost: | 90.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-804-1 |
| UN-no: | 1171 |
| ADR: | true |
Alternativní produkty
2-Ethoxyethanol (1 x 100 ml)
- CAS: 110-80-5
- Kat. č.: GX2445,100ml
cena bez DPH
977,69 Kč
Průmyslová množství látek za výhodnou cenu
Poptat větší množství

